2024 жылы 19 қараша күні «Туризм географиясы» курсынан 11 сынып оқушыларына «Туризмді дамыту не үшін қажет?» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді. » СШ№6 Кенес
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Меркі ауданы білім бөлімінің
"№6 жалпы орта білім беретін мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 23-11-37
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » 2024 жылы 19 қараша күні «Туризм географиясы» курсынан 11 сынып оқушыларына «Туризмді дамыту не үшін қажет?» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.
19
ноябрь
2024

2024 жылы 19 қараша күні «Туризм географиясы» курсынан 11 сынып оқушыларына «Туризмді дамыту не үшін қажет?» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

2024 жылы 19 қараша күні «Туризм географиясы» курсынан 11 сынып оқушыларына «Туризмді дамыту не үшін қажет?» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.
Мақсаты:Оқушыларға туризмнің ел экономикасы, мәдениеті және табиғатына тигізетін әсерін түсіндіру, оны дамыту қажеттілігі туралы пікір алмасу.
Күтілетін нәтиже: 
Туризмнің елэкономикасына тигізер әсерін білді.
Туризмнің мәдениеті мен табиғатына тигізетін әсерін талдайды.
Өз пікірін дәлелді түрде жеткізе алады.
Пән мұғалімі:Г. Құрамаева сөз алып курстың мақсаты мен мазмұнын түсіндірді.
Оқушыларды тақырыппен таныстырды сабақ барысында оқушыларға алдын ала дайындаған баяндамалар ұсынылды.
Бейбітқызы Ұлдана «Туризмнің экономикалық пайдасы », 
Ералиева Анель “Экологиялық туризмнің рөлі” Сатылған Санжар «Қазақстандағы туризмнің қазіргі жағдайы»  тақырыптарында баяндады.
Осы баяндама негізінде оқушылар туризм ел дамуы үшін қаншалықты маңызы тақырыбында пікір сайыс өтілді. Экологиялық туризмді дамыту керекпе?Сұрағы төңірегінде ой бөлісіп,ой  түйді.
Қазақстандағы туризмді қалай жақсартуға болады.
Қандай аймақтарды туризм орталығына айналдыруға болатыны туралы оқушылар өз пікірлерін білдірді.
Оқушылар туризмді дамыту бойынша нақты ұсыныстар жасады.
Дөңгелек үстелді қорытындылап белсенді қатысқан Бейбітқызы Ұлдана, Ералиева Анель, Сатылған Санжар, Сұлтан Санжар, Жұпарбай Қуанышты мадақтады.